Hakkımızda

Mühendislik deneyimlerini girişimcilik becerileri ve dinamik kadrosuyla birleştiren çekirdek ekibimiz, 2001 yılında MÇ Mühendislik’i kurarak proje, mühendislik ve taahhüt faaliyetlerine başladı. İşlerindeki başarısı ve piyasada oluşturduğu güven ile büyüyüp gelişti.

Yıllar içinde gelişen teknoloji ile yeni açılan sektörlerde de deneyimler elde eden Mç Mühendislik, tedarikçilerinin destekleriyle en iyi hizmeti en ekonomik şekilde vermeyi başarmaktadır. Odaklandığımız iş alanlarının başında Bina ve Çevre Aydınlatma, Trafo, Jeneratör, Şalt Sahaları, Enerji Nakil Hatları, Kartlı Geçiş Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve müteahhitlik hizmetleri geliyor. Bunların yanında her türlü mekanik projelerinde de sayısız deneyimi ile büyüyerek sektörde yoluna devam etmekteyiz.

Müşterilerimiz MÇ Mühendislik’in farkını, anahtar tesliminde sona ermeyen ‘tam hizmet’ yaklaşımında ve uygulama sonrası kesintisiz teknik desteğinde bulmaktadırlar.

Yılların tecrübesi, bilgi birikimi ve dinamik kadrosu ile, siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur ve kıvanç duymaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir